Szanowne Panie, Drogie Koleżanki!

Nieuchronnie zbliżamy się do TYCH wyjątkowych w roku, sierpniowych dni! Naszych Dni! Babskich, radosnych, kolorowych…

Już za kilka dni usłyszymy trąbki rozpoczynające Brunetki Blondynki 2021! W tym roku w klimacie szalonych lat 60. i 70. z królującym wtedy Rock and Roll-em. Zanim jednak chwycimy za drivery i zafundujemy sobie coroczne zabawy czy metamorfozy, przekazujemy kilka cennych informacji.

Tegoroczna – ósma już edycja BB będzie znów wyjątkowa. W tym sezonie nasi przyjaciele, partnerzy i sponsorzy są szczególnie hojni. Dzięki temu, jak zwykle wyjątkowa pula prezentów, nagród i trofeów przekracza już pięćdziesiąt tysięcy złotych, a wciąż zgłaszają się marki chcące się zadbać o Was, dlatego też prezenty czekają na Was już od czwartku. Która z Was  jeszcze się waha, a ma możliwość przyjechać w czwartek, naprawdę nie będzie żałowała.  Jesteśmy tego zdecydowanie warte! To nasze dni, jedyne w roku. Zadbały o to Drogerie Jasmin i niedawno otwarta Drogeria internetowa z Partnerami i oczywiście załoga Gradi GC oraz Pałacu Brzeźno. Gwiazdą tegorocznych metamorfoz będzie słynna wrocławska, fryzjerska marka Chabzda&Team.

W najbliższych dniach mija czas potwierdzeń uczestnictwa w imprezie. Jeśli któraś z wcześniej zgłoszonych Pań pominęła termin potwierdzenia obecności to zachęcamy do dokończenia rejestracji zarówno uczestniczki turnieju, jak i kobiety chcące zapisać się na Akademię Golfa poprzez kontakt z recepcją Pałacu. Naprawdę warto zaszaleć 😊 Pozostało już niewiele miejsc!”.

Do zobaczenia wkrótce! Artyści stroją już instrumenty, a kucharze pracują nad, jak zwykle wyjątkowym menu 😊 Więcej szczegółów znajdziecie na stronie głównej lub brunetkowym Facebooku.

Kontakt:
tel. 609 270 075
e-mail: recepcja@palac-brzezno.pl

Wasz Gradi Golf Team
i zespól Pałacu Brzeźno Spa & Golf