Turniej golfowy Brunetki, Blondynki by Drogerie Jasmin najlepszą Imprezą Golfową Roku!!

Kobiecy turniej golfowy „Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy by Drogerie Jasmin” to Najlepsza Impreza Golfowa Roku wg plebiscytu organizowanego przez Polish Golf Awards, kierowana do kobiet regularnie i profesjonalnie grających w golfa oraz tych, które pragną rozpocząć przygodę z golfem.

To nie przypadek, że kobiecy turniej golfowy „Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy”, którego partnerem tytularnym od lat są Drogerie Jasmin, kolejny rok z rzędu zdobył Grand Prix w kategorii  Najlepsza Impreza Golfowa w plebiscycie organizowanym przez PGA – Polish Golf Awards. Na sukces składają się doskonała organizacja, wyjątkowe miejsce, świetna zabawa i przyjacielska rywalizacja. Organizatorzy –  Hotel i Spa Pałac Brzeźno i Pole Golfowe Gradi Golf Club co roku udoskonalają formułę turnieju, by kolejne edycje były jeszcze bardziej atrakcyjne i satysfakcjonujące dla uczestniczek. I, jak widać, przynosi to fantastyczne wyniki, a turniej rok po roku zdobywa tytuł Najlepszej Imprezy Golfowej roku.

golfowa impreza roku

VII edycja turnieju „Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy by Drogerie Jasmin”, która odbyła się w dniach od 14 do 16 sierpnia 2020r., zgromadziła 100 (!) miłośniczek gry w golfa. Tradycyjnie rywalizowały one podczas 2 rund, w sobotni i niedzielny poranek, a popołudniami i wieczorami korzystały z atrakcji, przygotowanych w słowiańskich klimatach.  Uczestniczki wzięły udział w Metamorfozach, które tradycyjnie wsparły Drogerie Jasmin oraz uczestniczyły w słowiańskich tańcach, wspólnych śpiewach i konkursach, koncertach oraz zajęciach z gimnastyki słowiańskiej i wykładzie o słowiańskiej magii miłosnej.

Co sprawia, że turniej Brunetki Blondynki by Drogerie Jasmin cieszy się tak ogromnym uznaniem?

To wydarzenie to przede wszystkim spotkanie w kobiecym gronie, niepowtarzalna energia i świetna zabawa. To również Akademia Golfa, promująca grę w golfa wśród osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu przygody w golfem. Podczas Akademii Golfa, pod okiem doświadczonych instruktorów, można zapoznać się z techniką i zasadami gry w golfa. Nic więc dziwnego, że coraz więcej Pań – córek, przyjaciółek i znajomych naszych golfistek, decyduje się swe pierwsze swingi wykonać właśnie podczas naszego sierpniowego wydarzenia.

Niezwykłego charakteru dodaje turniejowi piękne otoczenie Hotelu &SPA Pałac Brzeźno, położonego zaledwie 40 km od centrum Wrocławia, na terenach starych, przedwojennych uzdrowisk. Otoczony  zabytkowym parkiem pozwala doskonale odpocząć i zregenerować się.

Partnerzy turnieju

Tak ogromy sukces turnieju „Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy… by Drogerie Jasmin” i przyznanie mu tytułu Najlepszej Imprezy Golfowej Roku to również ogromna zasługa partnerów  i sponsorów tego wydarzenia, którzy aktywnie uczestniczą przygotowaniu eventu. To także dzięki nim o turnieju mówi cały kobiecy golfowy świat i wszystkie golfowe organizacje.

Partnerem tytularnym turnieju od lat są Drogerie Jasmin, ogólnopolska sieć drogerii i sklep internetowy. W 2020r. Drogerie Jasmin zwyciężyły w plebiscycie Wiadomości Kosmetycznych w kategorii Najlepsza Polska Sieć Drogeryjna, otrzymując tytuł Drogerii Roku 2020. Ten sukces to wypadkowa nowoczesnego wyglądu i zarządzania drogeriami, jak i zróżnicowanej oferty asortymentowej, od znanych marek, cieszących się uznaniem Konsumentek, po wiele unikalnych ciekawostek i nowości produktowych. Przyznanie spółce tego zaszczytnego tytułu to też efekt sukcesywnie realizowanej misji firmy, by wspierać kobiety, poprzez uważny dobór oferty produktowej i propagowane aktywności fizycznej, w dbałości o ich zdrowie, odporność, formę fizyczną i psychiczną.

Wśród sponsorów ubiegłorocznego turnieju warto wymienić: Czas na Herbatę, Chopin, Bergson, Dr Irena Eris, Ada Plus, Coty, Delia, Grecos, Sportofino, EsDor, Herbapol, Emeralld, Intervion, JFenzi, Keter, Slavica, Zdrovita, PLL LOT, LUSH, Mary Kay, Paese, Mala Ramus, Schwarzkopf, Stock, Wine4you, Karolina Pędlewska Fotografia, Ocean Trade, Loreal, Gazeta Wrocławska i Women’s Health.

Turniej od lat przekonuje, że golf to wyjątkowy sport, pełen elegancji i klasy, rozgrywany w otoczeniu pięknej przyrody, pozwalający nawiązać wspaniałe przyjaźnie i przyjemnie spędzić czas. Tradycyjnie odbywa się w połowie sierpnia. Także jego kolejna, ósma edycja, zaplanowana jest w tym miesiącu, w dniach 13-15.08.2021r. Zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków gry w golfa.

Organizatorami turnieju są Hotel & SPA Pałac Brzeźno oraz Gradi Golf Club.

Partnerem turnieju są Drogerie Jasmin  Drogeria Internetowa – polska sieć drogerii stacjonarnych, wyróżniona tytułem Najlepsza Polska Sieć Drogeryjna 2020r wg plebiscytu Wiadomości Kosmetycznych i sklep internetowy.