Szósta Edycja Kobiecego Turnieju Golfowego Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy

W dniach 16-18 sierpnia na polu Gradi Golf Club, odbędzie się kobiecy turniej golfowy „Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy”, którego motywem przewodnim w tym roku jest Bollywood.

Turniej po raz kolejny pokaże że golf to wyjątkowy sport. Pełen elegancji i klasy, rozgrywany w otoczeniu pięknej przyrody, pozwalający nawiązać wspaniałe przyjaźnie. Brunetki, blondynki to przede wszystkim spotkanie w kobiecym gronie, niepowtarzalna energia i świetna zabawa. Spotkanie jest nie tylko okazją do sportowych zmagań doświadczonych zawodniczek, ma również popularyzować grę w golfa w kobiecym gronie – stąd prowadzona jest równolegle 2-dniowa Akademia Golfa dla pań stawiających pierwsze kroki na greenie. Organizatorzy nie ograniczają uczestniczek turnieju limitem hcp, pomimo tego że turniej znajduje się na wysokiej pozycji w ramach kategoryzacji Polskiego Związku Golfa. Większość bardzo atrakcyjnych konkursów jest możliwych do wygrania na każdym poziomie golfowego wtajemniczenia.

Turniej rozgrywany w klasyfikacji indywidualnej stroke play brutto (kategoria główna) oraz stableford netto w grupach hcp.
Tradycyjnie odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać  voucher do Hotelu SPA Dr Irena Eris, który będzie można wykorzystać również podczas zaprzyjaźnionego turnieju Dr Irena Eris Ladies „Golf Cup 2020”.

Udanej grze i wyśmienitej zabawie będzie towarzyszyło wiele atrakcji oferowanych w turniejowych pakietach. Jak co roku można oddać się w ręce stylistek i dokonać tematycznej metamorfozy. W sobotę w ogrodzie będzie czekała wyśmienita kolacja z degustacją alkoholu i z zabawą taneczną oraz koncertem Bollywood Michała Rudasia. Uczestniczki na pałacowym parkiecie,zamienią się w prawdziwe gwiazdy Bollywood, nauczą się nosić tradycyjne sari, tańczyć tradycyjny indyjski taniec oraz poznają tajniki zdobienia ciała henną. W programie znajdują się także warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków (pachnidła orientalne) i biżuterii w stylu Bollywood.  Wszystko uwieczni światowego formatu fotograf.  Pałacowa wyłącznie domowa kuchnia, tym razem serwowała będzie dania w wydaniu indyjskim pod kierunkiem zaproszonego szefa kuchni.

Golf zbliża – na polu spędza się razem dużo czasu, charakter gry sprzyja poznawaniu drugiego człowieka, dlatego też golfowe przyjaźnie są silne i trwałe”.  Z tego też powodu kobiece spotkania na greenie pełne są pozytywnych emocji. Tej dobrej energii na pewno nie zabraknie w tym roku w Pałacu Brzeźno, gdzie rozegrana zostanie 6 edycja turnieju „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy”.

Pomysł damskich rozgrywek na Gradi Golf Club powstał kilka lat temu, jako odpowiedź na liczne męskie turnieje, w trakcie których panowie nie tylko rywalizują, ale i przyjemnie spędzają czas. Organizatorka i pomysłodawczyni, Marzena Gradecka, chciała połączyć swój ulubiony sport ze spotkaniem w kobiecym gronie i dobrą zabawą.

Formule turnieju sprzyja pole Gradi Golf Club – położone zaledwie kilka kroków od Pałacu Brzeźno, 18-dołkowe pole (PAR 71) jest przyjazne i uwielbiane przez wiele kobiet, gdyż nie jest zbyt długie, acz zróżnicowane i zaskakujące. Wiele pań pobija tu rekordowe wyniki.

Tradycją turnieju jest zabawa tematyczna: kolorowe stroje na polu, metamorfozy i makijaż z wizażystami gwiazd czy galowy dołek rozgrywany w szpilkach (lub boso). W tym roku motywem przewodnim imprezy jest Bollywood – nie zabraknie zatem dobrej muzyki, a na polu będą królowały kwiaty i soczyste kolory, podkreślane przez słońce.

Piękne otoczenie nadaje turniejowi jeszcze bardziej niezwykłego charakteru. Hotel Pałac Brzeźno SPA & Golf znajduje się w odległości zaledwie 40 km od centrum Wrocławia. Dzisiejszy hotel mieści się w pałacu, którego historia sięga początku XIX wieku. Został on gruntownie przebudowany i uświetniony w 1913 roku, i choć nie zniszczyły go działania wojenne, późniejsze lata nie były łaskawe – budynek funkcjonował jako siedziba PGR, następnie został opuszczony i zapomniany. W Pałacu Brzeźno, położonym na terenach starych, przedwojennych uzdrowisk można doskonale odpocząć i zregenerować się, szczególnie jeśli poza otoczeniem skorzystamy z miejscowego spa z soli himalajskiej czy też z najsłynniejszych w Polsce piwnych czy winnych łaźni.

Elegancki, utrzymany w klimacie epoki hotel, z ciekawą strefą wellness otoczony jest zadbanym parkiem.
Zapraszamy do rejestracji na turniej poprzez kontakt z recepcją Hotelu Brzeźno Golf & Spa. Zostały już nieliczne wolne miejsca.

Pakiety pobytowe znajdują się tutaj – http://www.brunetkiblondynki.pl/pakiety-turniejowe/