Zachęcamy do możliwie jak najwcześniejszego przyjazdu do nas, abyście miały szanse skorzystać ze wszystkich atrakcji i warsztatów. W tegorocznej edycji jest ich naprawdę sporo!

Wspólnie z naszym głównym partnerem Drogerie Jasmin zapraszamy już od piątku 16-go sierpnia, a nawet i od czwartku na:

-warsztaty jogi,
-warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych,
-testowanie innowacyjnego zabiegu kosmetycznego.

I jeszcze kilka słów od organizatora…

Witajcie!
Spieszymy z kolejną porcją informacji na temat naszego damskiego spotkania. I chyba nie będzie to porcja ostatnia, bo pracujemy intensywnie nad tym, aby wszystko poszło jeszcze lepiej niż w ubiegłym roku.

W piątek po pysznej kolacji zapraszamy na wieczór animacyjny w klimatach Bollywood, który przygotuje wszystkich do bollywoodzkiej soboty.
Poznamy podstawy tańca, które będziecie mogły wykorzystać podczas sobotniego wieczoru w czym pomoże nam BhavRati Akademia Tańca Indyjskiego.
Poznamy też tajniki zakładania tradycyjnego indyjskiego sari, można też będzie ozdobić ciało stylowym tatuażem z henny.
A warto doskonale wyglądać! Przez całe dwa dni będzie nam towarzyszył znakomity fotograf Peter Beym, pracujący dla najbardziej wymagających klientów od RPA przez Stany Zjednoczone i Europę zachodnią po … polski sejm.

W zabawie będzie nam akompaniował znakomity DJ, który już szykuje bollywoodzkie sety specjalnie dla Was! Na pewno chętnie skorzystacie też z open baru.
Sobota to rozkosz dla podniebienia, ucha i oka.

Całą stronę kulinarną bierze na siebie mistrz Tomasz Królikowski znany m.in. z programów TV, który przez wiele lat zgłębiał tajniki kuchni hinduskiej, a zaserwuje m.in.: wegańskie Saag aloo, Beef Rogan Josh, Onion baji czy Lentil dhal. Co się kryje pod tymi nazwami i jak to smakuje – o tym w sobotę. Czeka nas także mały pokaz kulinarny z ciekłym azotem.

Wieczorem wystąpi ze swoim bollywoodzkim show, które zapewniło mu sukces w „Mam Talent” energetyczny Michał Rudaś i tutaj przydadzą się umiejętności nabyte w piątek! Dodamy tylko, że Michał nie pojawi się na scenie solo.

A do tego oczywiście tradycyjne Metamorfozy i wszystkie wspaniałości, jakie zawsze zapewnia Pałac Brzeźno i Gradi Golf Club! Mamy też, a jakże, „wisienki na torcie”, których na razie nie ujawniamy.
Namasté!

A poniżej krótka galeria z zeszłorocznej edycji Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy, której hasłem przewodnim były gorące klimaty karaibskie.