Drogie Koleżanki,

Dokładnie za dwa tygodnie spotykamy się na naszych Brunetkach Blondynkach by Drogerie Jasmin. Zaawansowanym metamorfozom może covidowa atmosfera nadmiernie nie sprzyja, ale wydaje się, że, jak zawsze, damy radę. Najpierw jednak muszę skorzystać z okazji, aby osobiście wszystkim Wam najserdeczniej podziękować za głosowanie w plebiscycie Polish Golf Awards na najlepszy event golfowy roku 2019, który dzięki Waszym glosom BB wygrały w sposób bezapelacyjny. To dla nas ogromny zaszczyt i jednocześnie zobowiązanie. Przygotowania do tegorocznej edycji idą pełną parą. Mamy mnóstwo atrakcji oraz „starych” i wielu nowych partnerów, przyjaciół i sponsorów.

Pula nagród i prezentów, które realnie (!) rozdamy to ponad 50 tysięcy złotych.

Mamy też partnerów medialnych i z branży kosmetycznej i z prasy kobiecej oraz mediów o charakterze ogólnym. W końcu to impreza nie tylko sportowa, ale może i głownie kulturalna. Jak zawsze wyjątkowy bankiet w pałacowych ogrodach, koncert, kulinarna uczta z topowym kucharzem, live cooking, profesjonalne minisesje fotograficzne, pokaz mody,, eko-zabiegi Esdor, obecność zespołów folkowych, warsztaty nawiązujące do naszych słowiańskich tradycji. Będzie więc tym razem o nas głośno, będziemy wyjątkowe, radosne, piękne i widoczne. W końcu jesteśmy tego warte! Women’s Health przykładowo zamieści obszerny materiał o naszym wydarzeniu. W końcu połączenie solidnej porcji rozrywki z pięknem i sporą dawką fizycznej aktywności to najlepsza gwarancja kobiecego zdrowia na wiele lat. Dotychczasowi partnerzy nie zawiedli. Marka Chervo (Sportofino) poza nagrodami przygotowała vouchery dla każdej z Was. Podobnie marki DR Irena Eris, Slavica, Agrecol i inne. LOT dołącza się z ciekawymi nagrodami na dołkach. Do wygrania będą również bagażniki rowerowe, apartament na tydzień na polu w Hiszpanii, biżuteria oraz mnóstwo kosmetyków od  Jasmin i jego partnerów. Salon Ślubny Atelier Mala Ramus przygotował jedwabne chusty i apaszki oraz vouchery podarunkowe o wartości 500 zł. Być może też będzie nagroda za hole in one o wartości ponad 100 tysięcy złotych, ale temat nie jest jeszcze dopięty.

Kochane, te z Was, które jeszcze nie potwierdziły udziału w naszej imprezie zapłatą za wybrany przez siebie pakiet muszą to zrobić możliwie natychmiast. W najbliższą środę rozdysponowujemy pokoje i z racji największego w historii zainteresowania może okazać się, że nie będzie dla Was miejsca czy to w hotelu czy na polu. Jest sporo Pań nowych, które być może nie znają szczegółów organizacyjnych BB. Konto jest podane, ewentualne drobne różnice wynikające z dostępności miejsc będą korygowane na miejscu. W zależności od ilości zgłoszonych do wspólnego zamieszkania pań oraz ilości dni pobytu wybierzcie Panie właściwy. Nasz obiekt nie jest wielki, stąd jak zawsze, nieco komplikacji w przypadku osób, które zostawiły temat na ostatnią chwilę może się zdarzyć.

W razie niestandardowych pytań czy życzeń prosimy o kontakt z pałacową recepcją (609270075, recepcja@palac-brzezno.pl) lub p. Agatą (605905268, golf@palac-brzezno.pl).

Dla ułatwienia podajemy dane do przelewu:

Santander 39 1090 2398 0000 0001 1475 3857 – w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko osoby, za którą opłacany jest pakiet z dopiskiem „BB 2020”.

 

Ubrankami, te z Was które mają z nimi kłopot,  aż tak się nie przejmujmy. W końcu biała zwiewna sukienka i do tego piękny wianek, który zrobimy na miejscu i słowiańska Świtezianka gotowa.

 

Życzę zdrówka i do zobaczenia już za kilkanaście dni!

 

Marzena Gradecka

z zespołem Gradi Golf